تنوع قابلیت های وردپرس wordpress در چیست؟

انعطاف پذیری وردپرس WordPress

وردپرس برای طراحی وب سایت ، یکی از منعطف ترین سیستم های موجود  مدیریت محتوایی است که در جهان وجود دارد  افراد با کمترین  آشنایی با کدنویسی، خواهند توانست آن را برای کاربری دلخواه خود ایجاد کنند. همچنین تگ های بسیار پرکاربرد وردپرس، این امکان را به توسعه دهندگان و برنامه نویسان وب می دهد تا هر نوع سیستم دلخواهی را بر پایه وردپرس ایجاد نمایند اما در نهایت  داشتن هوش طراحی قادر خواهد بود  به بهترین نحو استفاده کرد .

قالب ها در وردپرس WordPress چقدر تنوع دارند؟

نکته دیگر درباره وردپرس، تنوع بسیار بالای قالبهای آن است. این تنوع باعث شده برای هر نوع سلیقه ای قالب دلخواه وجود داشته باشد و البته برای هر نوع فعالیتی… .

همچنین طراحان زیادی هستند که می توانند برای شما قالب اختصاصی وردپرس طراحی نموده و نیازهای شما را تامین نمایند. انعطاف بالای وردپرس باعث شده تا قالبهای بسیار زیبایی برای آن طراحی شود.

کاربران وردپرس میتوانند با نصب و اجرای پوسته یا قالب وردپرس ظاهر و امکانات سایت خود را بدون تغییری در محتویات صفحات مدیریت کنند، شما میتوانید هر قالب وردپرس را همانگونه که هست استفاده کنید یا با استفاده از ویرایشگر وردپرس و دانش کدنویسی تغییرات مورد نیاز خود را در آن اعمال کنید.

افزونه ها یا پلاگین ها در وردپرس WordPressچگونه هست ؟

افزونه ها یا پلاگین هایی وجود دارند  در واقع مجموعه بسته های نرم افزاری هستند که امکان خاصی را به سیستم می افزایند.

بدلیل اوپن سورس بودن وردپرس، پلاگین های رایگان و تجاری بسیاری وجود دارد که هر یک امکان خاصی را به وردپرس می افزایند و آن را کامل و کامل تر می کنند. مثلا پلاگین هایی برای ساخت اینترنتی، پلاگین هایی برای اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی و … .

پلاگین های وردپرس به شما این امکان را میدهد که بدون تغییر در قالب اصلی امکانات جانبی زیادی را به آن اضافه کنید، در حال حاضر بیش از ۲۲۰۰۰ پلاگین وردپرس انتشار یافته است که امکاناتی مانند فرم های تماس، تقویم و ساعت، گالری تصاویر و … را شامل میشوند.

شرکت  مهندسی سازه الکترومکانیک نواور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست