دینامومتر رولر

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. دینامومتر رولر

دینامومتر رولر چیست؟

دینامومتر تست خودرو رولر: دینامومتر از نوع ادی کارنت مدل ED 550 برند SAM که جهت تست خودروهای سبک استفاده میشود تا 3500 دور و 500 گشتاور و 190 کیلو وات .

دینامومتر های رولر از جمله دینامومتر هایی هستند که برای تست موتور الکتریکی به کار می روند و به راحتی می توانند موتور ماشین ها را مورد ارزیابی قرار دهند و اکثر ازمایشاتی را که لازم است را به وسیله دستگاه دینامومتر بگیرند و موتور ماشین را از نظر کارکرد بررسی نمایند و در این صورت می توانیم عیوب موتور را مشخص کنیم وان ها را به منظور بهبود شرایط  ارتقا دهیم .

رولر  از نوع دینامومتر ادی کارنت است  مدل 550 که در شرکت سازه الکترومکانیک نواور طراحی و ساخته می شود که اصولا جهت تست کردن خودروهای سبک  مورد استفاده قرار می گیرد این در  دور 3500 و همچنین گشتاور 190 کیلووات به منظور تست بهره برداری می شود . به همراه دستگاه رولر یک دستگاه  رک کنترل نیز به خواست مشتری داده می شود به وسیله رک کنترل که شامل  ماژول ها و برد های پیشرفته و کامپیوتر  می باشد که تمامی این مجموعه برای کنترل دینامومتر به کار می رود هر تستی که لازم است از ماشین  گرفته شود اپراتور می تواند بدون دخالت دست

شرکت مهندسی سازه الکترومکانیک نوآور

 

فهرست